Baner
StartOfertaO firmieKontakt

 

O firmie

Firma rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku, właścicielem jest Tadeusz Dera, który posiada długoletni staż pracy w branży motoryzacyjnej. Naszą specjalizacją jest naprawa taboru ciężarowego, ciągników siodłowych, przyczep, naczep i autobusów w pełnym zakresie. Firma posiada doświadczenie w naprawie osi: SAF, BPW, ROR, siodeł: JOST, +GF+, zaczepów holowniczych: RINGFEDER, ROCKINGER.

Galeria 1

Galeria 2

Firma posiada

Przedstawicielstwo produktów  BP – olej dostępny na całym świecie, który spełnia najnowsze światowe standardy branży olejów silnikowych i producentów samochodów.

BP

Posiadamy autoryzowany serwis i stację JELCZ, SACHS.

SACHS i JELCZ

Wysoka jakość oferowanych przez nas usług wpływa na zadowolenie naszych Klientów oraz wzmacnia wizerunek firmy DERASERWIS. Klienci są dla nas najważniejsi, zawsze staramy się sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Działamy z wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowników, która posługuje się urządzeniami o najwyższych standardach.

Galeria 3

Solidność, szybkość napraw, gwarancja na wykonaną usługę, przystępne ceny i maksymalnie wydłużone godziny otwarcia serwisu to podstawowe cechy, które nas charakteryzują.

 

 

 
Copyright 2011 DERASERWIS.com
All right reserved.
| START | OFERTA | O FIRMIE | KONTAKT |
www.deraserwis.com